Huber + Suhner Polatis

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa HUBER + SUHNER POLATIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001072192
NIP 5130290329
REGON 527062830
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres ŁĘGOWA 1/
32-065 NAWOJOWA GÓRA
Data rejestracji 2023-11-29
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Dane finansowe

2024
Przychody 0.00
Koszty 0.00
Zysk/strata netto 0.00
Podatek dochodowy 125.00

Dane w tysiącach złotych

Historia podmiotu

2025-12-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2025-10-24
  • Zmiana kapitału zakładowego na 40235000.00 PLN
2025-10-09
  • Zmiana kapitału zakładowego na 40235.00 PLN
  • JÜRGEN WALTER wychodzi z zarządu
  • RETO LIVIO BOLT wychodzi z zarządu
2024-05-09
  • RAFAŁ SZYMCZAK zostaje prokurentem
  • RAFAŁ SZYMCZAK przestaje być prokurentem
2024-03-04
  • Zmiana kapitału zakładowego na 6205000.00 PLN
  • HUBER+SUHNER POLATIS LIMITED nabywa udziały
  • HUBER+SUHNER POLATIS LIMITED zbywa udziały
2024-01-15
  • JÜRGEN WALTER wchodzi do zarządu
  • RETO LIVIO BOLT wchodzi do zarządu
  • ANNA MAGDALENA PAWŁOWSKA wychodzi z zarządu
  • HUBER + SUHNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2023-11-29
  • Zmiana adresu ŁĘGOWA 1, 32-065 NAWOJOWA GÓRA
  • Zmiana nazwy HUBER + SUHNER POLATIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby NAWOJOWA GÓRA KRAKOWSKI KRZESZOWICE MAŁOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • ANNA MAGDALENA PAWŁOWSKA wchodzi do zarządu
  • HUBER + SUHNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 26.30.Z PRODUKCJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
  • 26.11.Z PRODUKCJA ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH
  • 26.20.Z PRODUKCJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
  • 26.70.Z PRODUKCJA INSTRUMENTÓW OPTYCZNYCH I SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO
  • 33.13.Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCH
  • 33.14.Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
  • 38.32.Z ODZYSK SUROWCÓW Z MATERIAŁÓW SEGREGOWANYCH
  • 52.10.B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW
  • 52.21.Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY
  • 71.20.B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 18:31:57

Lokalizacja podmiotu: