Energetyka Odnawialna Wałcz

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa ENERGETYKA ODNAWIALNA WAŁCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000090200
NIP 7650006175
REGON 001417630
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres BYDGOSKA 74/
78-600 WAŁCZ
Data rejestracji 2002-02-11
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ADRIANNA SIEGIEŃ
    Organ nadzoru od 2008-04-09
  2. DOMINIKA NYL
    Organ nadzoru od 2014-11-19
  3. BARTOSZ TOKARSKI
    Organ nadzoru od 2014-11-19
  4. STEFAN SZCZEPSKI
    Organ nadzoru od 2016-06-30
  5. ROBERT NYL
    Zarząd od 2009-12-18

Dalsze powiązania

  1. ENERGETYKA ODNAWIALNA WAŁCZ
  2. AGRIMA POLSKA

Dane finansowe

2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Koszty 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Zysk/strata netto - 263 844.84 267 723.13 577 621.01 - 100 713.41 - 328 250.37
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-06-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2024-06-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-06-20
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2022-12-23
  • AGRIMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • AGRIMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2022-07-13
  • Zmiana kapitału zakładowego na 2357574.00 PLN
  • ALEKSANDRA MAGDALENA SZCZEPSKA nabywa udziały
  • ALEKSANDRA MAGDALENA SZCZEPSKA zbywa udziały
2022-06-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-06-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2020-12-02
  • ROBERT NYL nabywa udziały
  • ROBERT NYL zbywa udziały
2020-07-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2020-01-07
  • Zmiana kapitału zakładowego na 1940064.00 PLN
2019-06-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2018-05-29
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2018-01-17
  • Zmiana nazwy ENERGETYKA ODNAWIALNA WAŁCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2017-06-28
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-06-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-06-10
  • Zmiana kapitału zakładowego na 900000.00 PLN
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-11-19
2014-09-09
  • Zmiana adresu BYDGOSKA 74, 78-600 WAŁCZ
2014-07-01
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-06-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-06-19
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2011-06-08
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-05-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-12-18
  • MAREK KALETA wychodzi z zarządu
  • ROBERT NYL wchodzi do zarządu
2009-07-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-06-12
2008-04-09
  • MAREK KALETA wchodzi do zarządu
  • DARIUSZ TUZINKIEWICZ wychodzi z zarządu
2008-02-13
2007-07-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2006-11-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2005-09-27
  • Zmiana adresu BUDOWLANYCH 1 B, 78-600 WAŁCZ
2005-06-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2005-04-22
  • DARIUSZ TUZINKIEWICZ wchodzi do zarządu
2005-01-24
  • WITOLD PISULA wychodzi z zarządu
2004-08-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2003-12-23
  • Zmiana kapitału zakładowego na 2700000.00 PLN
  • AGRIMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • AGRIMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2003-11-26
  • SKARB PAŃSTWA REPREZENTOWANY PRZEZ AGENCJĘ PRYWATYZACJI nabywa udziały
  • SKARB PAŃSTWA REPREZENTOWANY PRZEZ AGENCJĘ PRYWATYZACJI zbywa udziały
2003-07-04
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2002-11-29
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2002-06-25
  • Zmiana nazwy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AGROMA" WAŁCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2002-06-04
2002-02-11
  • Zmiana adresu WOJSKA POLSKIEGO 52, 78-600 WAŁCZ
  • Zmiana nazwy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WAŁCZ WAŁECKI WAŁCZ ZACHODNIOPOMORSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 2200000.00 PLN
  • WITOLD PISULA wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 68.10.Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
  • 35.11.Z WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
  • 41.10. REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.10. REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.10. REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.10. REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.20.Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 42.11.Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
  • 42.21.Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH
  • 42.22.Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
  • 68.31.Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
  • 68.32.Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-14 15:10:33

Lokalizacja podmiotu: