International Business Services Polska

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS 0000166615
NIP 7282487375
REGON 473169215
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres PAPIERNICZA 7/
92-312 ŁÓDŹ
Data rejestracji 2003-07-11
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ARTUR BOGUSŁAW JANKOWSKI
    Wspólnik od 2018-09-19

Dalsze powiązania

  1. INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES POLSKA

Dane finansowe

2016 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 262 631.92 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Koszty 286 873.77 701.10 708.60 55.00 0.00 0.00 0.00
Zysk/strata netto -3 163 419.28 - 651.10 - 708.60 -55.00 0.00 0.00 0.00
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-06-08
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2024-07-04
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2023-03-31
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2022-06-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2021-06-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2020-06-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2019-11-12
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2019-09-24
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-09-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2019-09-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2019-07-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2019-06-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2018-11-23
  • Zmiana nazwy INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
  • ARTUR BOGUSŁAW JANKOWSKI wychodzi z zarządu
2018-09-19
  • ARTUR BOGUSŁAW JANKOWSKI nabywa udziały
2018-09-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2015-09-02
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-04-16
2014-07-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-01-08
  • Zmiana adresu PAPIERNICZA 7, 92-312 ŁÓDŹ
2013-08-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-03-15
2012-11-07
2012-07-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-03-16
  • ARTUR BOGUSŁAW JANKOWSKI wchodzi do zarządu
  • SŁAWOMIR JÓZEF PATUSZCZYK wychodzi z zarządu
2011-07-12
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-11-18
  • Zmiana adresu AL. MARSZAŁKA EDWARDA ŚMIGŁEGO RYDZA 20, 93-281 ŁÓDŹ
2010-09-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-09-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-05-15
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2007-07-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2007-02-14
  • REDWOOD HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA nabywa udziały
  • REDWOOD HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA zbywa udziały
  • MICHAŁ TOMASZ NOWACKI zbywa udziały
2006-12-14
  • MICHAŁ TOMASZ NOWACKI nabywa udziały
2006-07-05
  • Zmiana nazwy INTERNATIONAL BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana kapitału zakładowego na 746500.00 PLN
2005-12-14
  • SŁAWOMIR JÓZEF PATUSZCZYK wchodzi do zarządu
  • MICHAŁ WITOLD KOEPPE wychodzi z zarządu
2003-07-11
  • Zmiana adresu AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 143, 92-332 ŁÓDŹ
  • Zmiana nazwy INTERNATIONAL BUSSINES SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby ŁÓDŹ M. ŁÓDŹ M. ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 100000.00 PLN
  • MICHAŁ WITOLD KOEPPE wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 82.91.Z DZIAŁALNOŚĆ ŚWIADCZONA PRZEZ AGENCJE INKASA I BIURA KREDYTOWE
  • 64.91.Z LEASING FINANSOWY
  • 64.92.Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
  • 64.99.Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
  • 66.19.Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
  • 66.21.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCENĄ RYZYKA I SZACOWANIEM PONIESIONYCH STRAT
  • 69.10.Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
  • 69.20.Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  • 80.30.Z DZIAŁALNOŚĆ DETEKTYWISTYCZNA

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 01:06:56

Lokalizacja podmiotu: