Ośrodek Badań Farmaceutycznych I Klinicznych "Biofana"

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa OŚRODEK BADAŃ FARMACEUTYCZNYCH I KLINICZNYCH "BIOFANA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000176070
NIP 7752458248
REGON 473201812
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres PRZYTORZE 1/
99-300 KUTNO
Data rejestracji 2003-10-28
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. MAREK PIOTR WOŚKO
    Prokura od 2016-01-22
  2. "POLFARMEX" SPÓŁKA AKCYJNA
    Wspólnik od 2022-03-14
  3. HALINA REGINA WOŚKO
    Wspólnik od 2022-03-14
  4. AGNIESZKA KATARZYNA ERLACH
    Wspólnik od 2022-03-14
  5. JAROSŁAW KAZIMIERZ WALCZAK
    Zarząd od 2004-03-25

Dalsze powiązania

  1. OŚRODEK BADAŃ FARMACEUTYCZNYCH I KLINICZNYCH "BIOFANA"
  2. "POLFARMEX"

Dane finansowe

2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 7 440 286.41 10 953 732.71 11 295 061.62 10 838 925.95 12 749 018.10 10 155 524.35
Koszty 7 660 160.37 9 478 359.53 10 121 581.57 10 267 908.53 13 784 384.49 11 837 813.58
Zysk/strata netto - 125 859.32 1 835 986.09 -3 255 002.07 783 118.18 - 363 040.33 -1 903 555.59
Podatek dochodowy -21 692.00 -77 173.00 - 119 671.00 18 444.00 - 153 440.00 40 199.00

Historia podmiotu

2025-07-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2024-07-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-07-04
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2022-09-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2022-03-14
  • Zmiana kapitału zakładowego na 160000.00 PLN
  • MIECZYSŁAW WOŚKO przestaje być prokurentem
  • AGNIESZKA KATARZYNA ERLACH nabywa udziały
  • "POLFARMEX" SPÓŁKA AKCYJNA nabywa udziały
  • MIECZYSŁAW WOŚKO zbywa udziały
  • HALINA REGINA WOŚKO nabywa udziały
  • MAREK PIOTR WOŚKO nabywa udziały
  • MAREK PIOTR WOŚKO zbywa udziały
2021-09-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2020-08-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-07-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2018-07-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2018-02-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2017-10-27
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2017-01-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-01-22
  • MAREK PIOTR WOŚKO zostaje prokurentem
2015-09-28
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-10-07
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-08-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-09-19
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2011-09-01
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-07-20
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-09-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-09-23
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-04-17
  • HALINA REGINA WOŚKO zbywa udziały
  • "POLFARMEX" SPÓŁKA AKCYJNA zbywa udziały
  • MIECZYSŁAW WOŚKO nabywa udziały
2007-08-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2007-02-28
  • HALINA REGINA WOŚKO nabywa udziały
  • MAREK PIOTR WOŚKO zbywa udziały
2006-09-12
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2005-12-19
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2005-01-13
  • MIECZYSŁAW WOŚKO zostaje prokurentem
2004-06-04
  • Zmiana kapitału zakładowego na 60000.00 PLN
  • VOSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • "POLFARMEX" SPÓŁKA AKCYJNA nabywa udziały
  • HALINA REGINA WOŚKO zbywa udziały
2004-03-25
  • Zmiana adresu PRZYTORZE 1, 99-300 KUTNO
  • Zmiana nazwy OŚRODEK BADAŃ FARMACEUTYCZNYCH I KLINICZNYCH "BIOFANA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • JAROSŁAW KAZIMIERZ WALCZAK wchodzi do zarządu
  • MIECZYSŁAW WOŚKO wychodzi z zarządu
2003-10-28
  • Zmiana adresu JÓZEFÓW 9, 99-300 KUTNO
  • Zmiana nazwy "BIOLEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby KUTNO KUTNOWSKI KUTNO ŁÓDZKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 50000.00 PLN
  • VOSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • MAREK PIOTR WOŚKO nabywa udziały
  • MIECZYSŁAW WOŚKO wchodzi do zarządu
  • HALINA REGINA WOŚKO nabywa udziały

Branża - PKD

  • 72.11.Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE BIOTECHNOLOGII
  • 10.86.Z PRODUKCJA ODŻYWEK ORAZ ŻYWNOŚCI DIETETYCZNEJ
  • 20.42.Z PRODUKCJA WYROBÓW KOSMETYCZNYCH I TOALETOWYCH
  • 20.59.Z PRODUKCJA INNYCH WYROBÓW CHEMICZNYCH
  • 21.10.Z PRODUKCJA PODSTAWOWYCH SUBSTANCJI FARMACEUTYCZNYCH
  • 21.20.Z PRODUKCJA LEKÓW I POZOSTAŁYCH WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH
  • 46.46.Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH
  • 46.76.Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH PÓŁPRODUKTÓW
  • 72.19.Z PRACE BADAWCZO-ROZWOJOWE W DZIEDZINIE NAUK MEDYCZNYCH I FARMACJI
  • 86.90.E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCHRONĄ ZDROWIA LUDZKIEGO, GDZIE INDZIEJ NIE SKLASYFIKOWANA

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-23 20:41:43

Lokalizacja podmiotu: