"Belmonte"

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa "BELMONTE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000181638
NIP 7822165357
REGON 639753288
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres TRZEBNICKA 39/
56-100 WOŁÓW
Data rejestracji 2003-12-10
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. MELANIA GRYCZ
    Prokura od 2015-01-08
  2. BOGDAN GRYCZ
    Prokura od 2024-08-27
  3. MICHAŁ GRYCZ
    Wspólnik od 2024-08-27
  4. MICHAŁ GRYCZ
    Zarząd od 2024-08-27

Dalsze powiązania

  1. "BELMONTE"
  2. "ITM POLSKA"

Dane finansowe

2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 15 067 596.38 15 280 177.90 17 163 895.57 18 643 105.73 20 879 160.88 20 466 939.30
Koszty 14 631 200.86 14 902 770.03 16 351 966.77 17 952 579.94 20 082 604.47 19 830 405.94
Zysk/strata netto 334 979.87 281 373.49 692 190.00 513 799.79 671 847.79 542 823.95
Podatek dochodowy 90 152.00 76 895.00 163 427.00 135 145.00 159 408.00 111 625.00

Historia podmiotu

2025-07-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2024-08-27
  • ANNA JEDYNAK przestaje być prokurentem
  • JERZY MAREK ZIELIŃSKI przestaje być prokurentem
  • MICHAŁ GRYCZ nabywa udziały
  • BOGDAN GRYCZ zostaje prokurentem
  • BOGDAN GRYCZ wychodzi z zarządu
  • MICHAŁ GRYCZ wchodzi do zarządu
  • MELANIA GRYCZ zbywa udziały
  • BOGDAN GRYCZ zbywa udziały
2024-07-23
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2024-07-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2023-06-29
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2022-08-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-09-20
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2020-10-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-07-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2018-06-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2017-10-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-09-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-06-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-01-08
  • MELANIA GRYCZ zostaje prokurentem
2014-07-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-07-12
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-07-12
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-03-08
  • ANNA JEDYNAK zostaje prokurentem
  • JERZY MAREK ZIELIŃSKI zostaje prokurentem
2011-06-24
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-06-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-07-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-09-01
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-01-31
  • Zmiana adresu TRZEBNICKA 39, 56-100 WOŁÓW
  • Zmiana siedziby WOŁÓW WOŁOWSKI WOŁÓW DOLNOŚLĄSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 551000.00 PLN
  • BOGDAN GRYCZ wchodzi do zarządu
  • AGNES CHRISTINE PERINELLE wychodzi z zarządu
  • MELANIA GRYCZ nabywa udziały
  • "ITM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • "ITM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • BOGDAN GRYCZ nabywa udziały
2007-09-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • AGNES CHRISTINE PERINELLE wchodzi do zarządu
  • MACIEJ ROBERT MISAN wychodzi z zarządu
2006-07-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2005-10-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2004-08-19
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2003-12-10
  • Zmiana adresu JANIKOWSKA 33, 61-070 POZNAŃ
  • Zmiana nazwy "BELMONTE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby POZNAŃ M. POZNAŃ M. POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 50000.00 PLN
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • MACIEJ ROBERT MISAN wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 47.11.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
  • 10.1. PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE MIĘSA ORAZ PRODUKCJA WYROBÓW Z MIĘSA
  • 10.1. PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE MIĘSA ORAZ PRODUKCJA WYROBÓW Z MIĘSA
  • 10.3. PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE OWOCÓW I WARZYW
  • 10.3. PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE OWOCÓW I WARZYW
  • 10.8. PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
  • 10.8. PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
  • 45.32.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
  • 47.30.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH PALIW
  • 47.91.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
  • 49.41.Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
  • 73.1. REKLAMA
  • 73.1. REKLAMA
  • 73.20.Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-23 23:06:00

Lokalizacja podmiotu: