"Polcargo Group"

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa "POLCARGO GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000185947
NIP 5861034090
REGON 190856073
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres 161/
37-732 MEDYKA
Data rejestracji 2004-01-05
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. HANNA KOWALSKA
    Organ nadzoru od 2004-01-05
  2. WACŁAW ZDZISŁAW SAJ
    Organ nadzoru od 2020-08-20
  3. MARCIN PAWEŁ KUŹMIŃSKI
    Organ nadzoru od 2020-08-20
  4. MIECZYSŁAW WŁODZIMIERZ KUŹMIŃSKI
    Zarząd od 2020-08-20

Dalsze powiązania

  1. "POLCARGO GROUP"
  2. POLCARGO-GLIWICE
  3. POLCARGO
  4. "POLCARGO-MEDYKA" RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW W OBROCIE MIĘDZYNARODOWYM

Dane finansowe

2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Koszty 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Zysk/strata netto -17 698.81 -33 444.95 -2 348.23 -3 271.61 6 069.91 9 357.64
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-07-14
  • POLCARGO SPÓŁKA Z O.O. zbywa udziały
  • "POLCARGO-MEDYKA" RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW W OBROCIE zbywa udziały
2025-07-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2024-05-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-07-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2022-10-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-10-15
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-04-09
  • Zmiana adresu 161, 37-732 MEDYKA
  • Zmiana siedziby MEDYKA PRZEMYSKI MEDYKA PODKARPACKIE
2020-08-20
  • MIECZYSŁAW WŁODZIMIERZ KUŹMIŃSKI wchodzi do zarządu
  • SŁAWOMIR ANDRZEJ WŁADYKO wychodzi z zarządu
  • ANDRZEJ BOLESŁAW ROGOZIŃSKI wychodzi z zarządu
2020-05-28
  • "POLCARGO -RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW W OBROCIE zbywa udziały
2020-05-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-06-28
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2018-07-04
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2017-09-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-09-01
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-09-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-07-16
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-07-23
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-06-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2011-08-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-06-23
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-09-11
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5500.00 PLN
  • POLCARGO-GLIWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • POLCARGO-GLIWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2009-06-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-07-04
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2007-08-31
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • "POLCARGO-MEDYKA" RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW W OBROCIE nabywa udziały
  • "POLCARGO" RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW W OBROCIE zbywa udziały
2006-09-07
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2006-03-15
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2004-09-01
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2004-05-14
  • "POLCARGO -RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW W OBROCIE nabywa udziały
2004-01-05
  • Zmiana adresu ŻEROMSKIEGO 32, 81-963 GDYNIA
  • Zmiana nazwy "POLCARGO GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby GDYNIA M. GDYNIA M. GDYNIA POMORSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 4000.00 PLN
  • POLCARGO SPÓŁKA Z O.O. nabywa udziały
  • SŁAWOMIR ANDRZEJ WŁADYKO wchodzi do zarządu
  • ANDRZEJ BOLESŁAW ROGOZIŃSKI wchodzi do zarządu
  • "POLCARGO" RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW W OBROCIE nabywa udziały

Branża - PKD

  • 82.99.Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
  • 69.20.Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  • 71.20.B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
  • 73.20.Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
  • 85.59.B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-23 19:35:41

Lokalizacja podmiotu: