As

SPÓŁKA JAWNA

Dane podstawowe

Pełna nazwa AS SPÓŁKA JAWNA ANETA RYŚ
KRS 0000188574
NIP 7351011292
REGON 490577352
Forma prawna SPÓŁKA JAWNA
Status Aktywna
Adres 256E/
34-721 RABA WYŻNA
Data rejestracji 2004-01-19
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. GRAŻYNA NIEDŹWIEDŹ
    Prokura od 2004-01-19
  2. KRZYSZTOF NIEDŹWIEDŹ
    Wspólnik od 2004-01-19
  3. ANETA MAGDALENA RYŚ
    Wspólnik od 2013-03-22
  4. KRZYSZTOF NIEDŹWIEDŹ
    Zarząd od 2004-01-19

Dalsze powiązania

  1. AS

Historia podmiotu

2025-07-17
  • Zmiana nazwy AS SPÓŁKA JAWNA ANETA RYŚ
2025-05-19
2024-06-10
2023-06-26
2022-05-11
2021-04-12
2020-07-08
2019-11-13
  • Zmiana adresu 256E, 34-721 RABA WYŻNA
  • Zmiana siedziby RABA WYŻNA NOWOTARSKI RABA WYŻNA MAŁOPOLSKIE
2019-09-13
2017-03-29
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2017-02-15
2016-04-18
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-04-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-06-10
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-03-22
  • KRYSTYNA KOZIOŁ zbywa udziały
  • ANETA MAGDALENA RYŚ nabywa udziały
2012-07-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-07-16
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-07-16
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2008-01-09
  • Zmiana nazwy PANDA SPÓŁKA JAWNA NIEDŹWIEDŹ KRZYSZTOF
  • KRYSTYNA KOZIOŁ nabywa udziały
  • MAREK NIEDŹWIEDŹ zbywa udziały
  • JÓZEF KOZIOŁ zbywa udziały
2007-04-27
  • MAREK NIEDŹWIEDŹ wychodzi z zarządu
  • JÓZEF KOZIOŁ wychodzi z zarządu
2004-01-19
  • Zmiana adresu 727, 34-713 SKAWA
  • Zmiana nazwy "PANDA" SPÓŁKA JAWNA, NIEDŹWIEDŹ KRZYSZTOF, NIEDŹWIEDŹ MAREK, KOZIOŁ JÓZEF
  • Zmiana siedziby SKAWA NOWOTARSKI RABA WYŻNA MAŁOPOLSKIE
  • GRAŻYNA NIEDŹWIEDŹ zostaje prokurentem
  • MAREK NIEDŹWIEDŹ wchodzi do zarządu
  • KRZYSZTOF NIEDŹWIEDŹ wchodzi do zarządu
  • MAREK NIEDŹWIEDŹ nabywa udziały
  • JÓZEF KOZIOŁ wchodzi do zarządu
  • KRZYSZTOF NIEDŹWIEDŹ nabywa udziały
  • JÓZEF KOZIOŁ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 15.11.Z WYPRAWA SKÓR, GARBOWANIE; WYPRAWA I BARWIENIE SKÓR FUTERKOWYCH
  • 15.12.Z PRODUKCJA TOREB BAGAŻOWYCH, TOREB RĘCZNYCH I PODOBNYCH WYROBÓW KALETNICZYCH; PRODUKCJA WYROBÓW RYMARSKICH
  • 37.00.Z ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW
  • 46.24.Z SPRZEDAŻ HURTOWA SKÓR
  • 46.76.Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH PÓŁPRODUKTÓW
  • 46.86.Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH PÓŁPRODUKTÓW
  • 47.11.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW LUB WYROBÓW TYTONIOWYCH
  • 47.12.Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 47.19.Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.74.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW MEDYCZNYCH I ORTOPEDYCZNYCH
  • 47.91.Z POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NIEWYSPECJALIZOWANEJ
  • 47.92.Z POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ WYSPECJALIZOWANEJ
  • 47.99.Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 03:46:56

Lokalizacja podmiotu: