Kółko Rolnicze - Koło Gospodyń Wiejskich W Rozłazinie

KÓŁKO ROLNICZE

Dane podstawowe

Pełna nazwa KÓŁKO ROLNICZE - KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W ROZŁAZINIE
KRS 0000210591
NIP 5882268166
REGON 192999291
Forma prawna KÓŁKO ROLNICZE
Status Aktywna
Adres UL. KWIATOWA 1/
84-219 ROZŁAZINO
Data rejestracji 2004-06-22
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW [email protected]
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. LUCYNA MARIA SUCHARSKA
    Organ nadzoru od 2004-06-22
  2. REGINA FRANCISZKA WOHS
    Organ nadzoru od 2004-06-22
  3. BOŻENA EWA DAWIDOWSKA
    Organ nadzoru od 2004-06-22
  4. JOANNA MAŁGORZATA MURAKOWSKA
    Zarząd od 2004-06-22
  5. HALINA BUCH
    Zarząd od 2012-02-20
  6. SYLWIA REGINA ŚMIGIECKA
    Zarząd od 2024-08-28

Dalsze powiązania

  1. KÓŁKO ROLNICZE - KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W ROZŁAZINIE

Historia podmiotu

2024-08-28
  • TERESA WANDA GAWART wychodzi z zarządu
  • SYLWIA REGINA ŚMIGIECKA wchodzi do zarządu
  • JOLANTA SIKORA wychodzi z zarządu
2015-04-27
  • Zmiana adresu UL. KWIATOWA 1, 84-219 ROZŁAZINO
  • HONORATA GRYŃ wychodzi z zarządu
  • JOLANTA SIKORA wchodzi do zarządu
2012-02-20
  • Zmiana adresu DŁUGA 5, 84-219 ROZŁAZINO
  • Zmiana nazwy KÓŁKO ROLNICZE - KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W ROZŁAZINIE
  • HALINA BUCH wchodzi do zarządu
  • MAGDALENA MARIA WALCZYKOWSKA wychodzi z zarządu
2004-06-22
  • Zmiana adresu OSIEDLOWA 15, 84-219 ROZŁAZINO
  • Zmiana nazwy KÓŁKO ROLNICZE W ROZŁAZINIE
  • Zmiana siedziby ROZŁAZINO WEJHEROWSKI ŁĘCZYCE POMORSKIE
  • MAGDALENA MARIA WALCZYKOWSKA wchodzi do zarządu
  • TERESA WANDA GAWART wchodzi do zarządu
  • HONORATA GRYŃ wchodzi do zarządu
  • JOANNA MAŁGORZATA MURAKOWSKA wchodzi do zarządu

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 20:33:08

Lokalizacja podmiotu: