Winiarnia Sopot

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa WINIARNIA SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS 0000244921
NIP 5851419670
REGON 220130689
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. OKRĘŻNA 31B/
81-819 SOPOT
Data rejestracji 2005-11-14
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email [email protected]

Powiązane firmy i osoby

  1. WŁODZIMIERZ WIKTOR GROBLEWSKI
    Wspólnik od 2014-06-03
  2. KRZYSZTOF MACIEJ GROBLEWSKI
    Wspólnik od 2016-02-05

Dalsze powiązania

  1. WINIARNIA SOPOT

Dane finansowe

2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Koszty 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Zysk/strata netto -14 503.50 -2 026.00 -1 143.00 0.00 0.00 0.00
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2026-02-16
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2025-12-30
  • Zmiana nazwy WINIARNIA SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
  • WŁODZIMIERZ WIKTOR GROBLEWSKI wychodzi z zarządu
  • KRZYSZTOF MACIEJ GROBLEWSKI wychodzi z zarządu
2025-10-29
  • Zmiana adresu UL. OKRĘŻNA 31B, 81-819 SOPOT
  • Zmiana siedziby SOPOT SOPOT SOPOT POMORSKIE
2024-07-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2024-02-16
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2023-03-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-10-15
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2020-10-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2019-12-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2018-07-23
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2017-10-19
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-10-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-02-05
  • KRZYSZTOF MACIEJ GROBLEWSKI nabywa udziały
  • ADAM JAN SEKUŁA wychodzi z zarządu
  • KRZYSZTOF MACIEJ GROBLEWSKI wchodzi do zarządu
  • ADAM JAN SEKUŁA zbywa udziały
2015-12-18
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-03-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-06-03
  • Zmiana adresu GRUNWALDZKA 4, 81-759 SOPOT
  • Zmiana nazwy WINIARNIA SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • WŁODZIMIERZ WIKTOR GROBLEWSKI wchodzi do zarządu
  • ANNA REICHEL zbywa udziały
  • WŁODZIMIERZ WIKTOR GROBLEWSKI nabywa udziały
  • ANNA REICHEL wychodzi z zarządu
2013-11-18
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-01-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-12-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-06-23
  • ANNA REICHEL nabywa udziały
  • ANNA REICHEL wchodzi do zarządu
  • MAGDALENA EMILIA SEKUŁA wychodzi z zarządu
  • MAGDALENA EMILIA SEKUŁA zbywa udziały
2009-08-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-02-05
  • ADAM JAN SEKUŁA wchodzi do zarządu
  • KAMILA ANNA BIAŁOBRZESKA wychodzi z zarządu
  • KAMILA ANNA BIAŁOBRZESKA zbywa udziały
  • ADAM JAN SEKUŁA nabywa udziały
2008-12-01
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2007-10-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2005-11-14
  • Zmiana adresu GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO 25, 81-842 SOPOT
  • Zmiana nazwy VINICOLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby SOPOT M. SOPOT M. SOPOT POMORSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 50000.00 PLN
  • MAGDALENA EMILIA SEKUŁA wchodzi do zarządu
  • MAGDALENA EMILIA SEKUŁA nabywa udziały
  • KAMILA ANNA BIAŁOBRZESKA wchodzi do zarządu
  • KAMILA ANNA BIAŁOBRZESKA nabywa udziały

Branża - PKD

  • 56.10.A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
  • 56.10.B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
  • 56.21.Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING)
  • 56.29.Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA
  • 56.30.Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-09 12:24:51

Lokalizacja podmiotu: