Inplus Energetyka

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa INPLUS ENERGETYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000321035
NIP 7393723519
REGON 280356398
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres WILCZYŃSKIEGO 25 E/215
10-686 OLSZTYN
Data rejestracji 2009-01-07
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. DAWID SOKOŁOWSKI
    Organ nadzoru od 2021-10-18
  2. JAKUB MIŁOSZ CHECHELSKI
    Organ nadzoru od 2021-10-18
  3. MATEUSZ CHACHULSKI
    Organ nadzoru od 2025-03-19
  4. PIOTR GROMELSKI
    Zarząd od 2021-10-18

Dalsze powiązania

  1. INPLUS ENERGETYKA
  2. INPLUS

Dane finansowe

2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 15 450 146.20 13 720 052.91 11 863 343.43 17 056 809.77 17 186 701.57 19 554 783.72
Koszty 12 686 378.54 11 471 080.00 9 286 691.77 8 336 470.52 11 359 467.38 12 387 173.23
Zysk/strata netto 2 131 559.47 1 583 954.11 2 492 837.70 6 404 905.32 4 594 970.25 5 922 089.07
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 21 955.00 3 580.00

Historia podmiotu

2025-07-08
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2025-03-19
2025-01-21
  • ŁUKASZ ZŁAKOWSKI wchodzi do zarządu
  • ŁUKASZ ZŁAKOWSKI wychodzi z zarządu
2024-08-02
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-08-14
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2023-07-07
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2022-10-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2022-02-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2021-10-18
  • ADAM SOBCZAK wychodzi z zarządu
  • PIOTR GROMELSKI wchodzi do zarządu
2021-01-18
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2020-10-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2019-07-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-06-25
2018-09-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2017-09-20
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-08-29
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • PIOTR GROMELSKI wychodzi z zarządu
2015-11-25
  • Zmiana nazwy INPLUS ENERGETYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • PIOTR GROMELSKI zbywa udziały
2015-10-02
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-08-28
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-07-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • PIOTR GROMELSKI wchodzi do zarządu
2012-07-18
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • PIOTR GROMELSKI nabywa udziały
  • INPLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • INPLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2012-01-13
  • MARIAN ANTONI KOPLIŃSKI wychodzi z zarządu
  • SZYMON ZABOKRZECKI wychodzi z zarządu
  • MARIAN ANTONI KOPLIŃSKI zbywa udziały
  • SZYMON ZABOKRZECKI zbywa udziały
2011-08-08
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-07-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2009-01-07
  • Zmiana adresu WILCZYŃSKIEGO 25 E, 10-686 OLSZTYN
  • Zmiana nazwy BDK-INPLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby OLSZTYN M. OLSZTYN M. OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 50000.00 PLN
  • MARIAN ANTONI KOPLIŃSKI wchodzi do zarządu
  • SZYMON ZABOKRZECKI wchodzi do zarządu
  • MARIAN ANTONI KOPLIŃSKI nabywa udziały
  • ADAM SOBCZAK wchodzi do zarządu
  • SZYMON ZABOKRZECKI nabywa udziały

Branża - PKD

  • 71.11.Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
  • 70.21.Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  • 71.12.Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
  • 71.20.B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
  • 74.90.Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
  • 85.60.Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-23 18:37:42

Lokalizacja podmiotu: