Segry

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa SEGRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000364471
NIP 7822512379
REGON 301549486
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres SKŁADOWA 1 A/
11-400 KĘTRZYN
Data rejestracji 2010-09-17
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ANETA KATARZYNA BEDNARCZYK
    Prokura od 2025-03-10
  2. BOGUSŁAW MACIEJ BEDNARCZYK
    Wspólnik od 2025-03-10
  3. BOGUSŁAW MACIEJ BEDNARCZYK
    Zarząd od 2025-03-10

Dalsze powiązania

  1. SEGRY
  2. "ITM POLSKA"

Dane finansowe

2020 2022 2023 2024
Przychody 14 650 792.35 16 523 263.50 16 198 087.71 16 476 672.19
Koszty 13 481 664.50 15 046 106.76 13 816 172.20 14 179 020.37
Zysk/strata netto 1 145 054.96 1 287 610.31 1 943 118.48 1 963 187.62
Podatek dochodowy 291 390.00 313 325.00 459 375.00 447 870.00

Historia podmiotu

2025-07-11
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2025-06-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2025-03-10
  • BOGUSŁAW MACIEJ BEDNARCZYK przestaje być prokurentem
  • ANETA KATARZYNA BEDNARCZYK zostaje prokurentem
  • BOGUSŁAW MACIEJ BEDNARCZYK wchodzi do zarządu
  • MICHAŁ TOMASZ BEDNARCZYK wychodzi z zarządu
  • MICHAŁ TOMASZ BEDNARCZYK zbywa udziały
  • BOGUSŁAW MACIEJ BEDNARCZYK nabywa udziały
2024-07-12
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2023-07-07
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2022-10-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-07-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2020-09-18
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2019-07-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2018-07-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2017-11-08
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-09-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-08-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-05-07
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-07-10
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-09-20
  • Zmiana adresu SKŁADOWA 1 A, 11-400 KĘTRZYN
  • Zmiana siedziby KĘTRZYN KĘTRZYŃSKI KĘTRZYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 556000.00 PLN
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • BOGUSŁAW MACIEJ BEDNARCZYK zostaje prokurentem
  • MICHAŁ TOMASZ BEDNARCZYK wchodzi do zarządu
  • MICHAŁ TOMASZ BEDNARCZYK nabywa udziały
  • SŁAWOMIR JÓZEF KRUPSKI wychodzi z zarządu
  • "ITM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • "ITM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2011-08-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-09-17
  • Zmiana adresu JANIKOWSKA 33, 61-070 POZNAŃ
  • Zmiana nazwy SEGRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby POZNAŃ M. POZNAŃ M. POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • SŁAWOMIR JÓZEF KRUPSKI wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 46.83. SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
  • 46.83. SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
  • 46.83. SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
  • 46.9. SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 46.9. SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 46.9. SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 47.12. POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 47.12. POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 47.12. POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 47.53.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DYWANÓW, CHODNIKÓW I INNYCH POKRYĆ PODŁOGOWYCH ORAZ POKRYĆ ŚCIENNYCH
  • 47.54.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO
  • 47.55.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO, ARTYKUŁÓW STOŁOWYCH ORAZ POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
  • 47.7. SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z WYŁĄCZENIEM POJAZDÓW SILNIKOWYCH, W TYM MOTOCYKLI
  • 47.7. SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z WYŁĄCZENIEM POJAZDÓW SILNIKOWYCH, W TYM MOTOCYKLI
  • 47.7. SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.76.A SPRZEDAŻ DETALICZNA KWIATÓW, ROŚLIN, NASION, NAWOZÓW I ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN
  • 73.1. REKLAMA
  • 73.1. REKLAMA
  • 73.1. REKLAMA

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-14 14:56:15

Lokalizacja podmiotu: