Ridet

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa RIDET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000368458
NIP 7822514579
REGON 301582503
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres MICKIEWICZA 36 A/
34-200 SUCHA BESKIDZKA
Data rejestracji 2010-10-25
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ANNA KEMPA
    Prokura od 2023-03-20
  2. TADEUSZ SŁAWOMIR KEMPA
    Wspólnik od 2017-01-05
  3. TADEUSZ SŁAWOMIR KEMPA
    Zarząd od 2017-01-05

Dalsze powiązania

  1. RIDET
  2. "ITM POLSKA"

Dane finansowe

2021 2022 2023 2024
Przychody 14 999 474.20 16 328 356.71 16 099 809.53 17 363 792.16
Koszty 14 123 794.16 15 454 475.78 15 460 965.31 16 801 325.06
Zysk/strata netto 886 476.90 822 876.14 559 926.04 509 819.59
Podatek dochodowy 184 447.00 192 410.00 151 601.00 120 290.00

Historia podmiotu

2025-07-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2024-08-09
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2024-07-15
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2023-07-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2023-03-20
  • ANNA KEMPA zostaje prokurentem
2022-06-28
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2021-07-26
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2020-09-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2019-07-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2018-07-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2017-07-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2017-01-05
  • TADEUSZ SŁAWOMIR KEMPA przestaje być prokurentem
  • TADEUSZ SŁAWOMIR KEMPA wchodzi do zarządu
  • EWA JOLANTA KEMPA wychodzi z zarządu
  • EWA JOLANTA KEMPA zbywa udziały
  • TADEUSZ SŁAWOMIR KEMPA nabywa udziały
2016-06-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-05-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-05-30
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-12-02
  • Zmiana adresu MICKIEWICZA 36 A, 34-200 SUCHA BESKIDZKA
  • Zmiana siedziby SUCHA BESKIDZKA SUSKI SUCHA BESKIDZKA MAŁOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 556000.00 PLN
  • TADEUSZ SŁAWOMIR KEMPA zostaje prokurentem
  • EWA JOLANTA KEMPA wchodzi do zarządu
  • EWA JOLANTA KEMPA nabywa udziały
  • SŁAWOMIR JÓZEF KRUPSKI wychodzi z zarządu
  • "ITM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • "ITM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2013-10-24
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-08-31
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2011-08-24
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2010-10-25
  • Zmiana adresu JANIKOWSKA 33, 61-070 POZNAŃ
  • Zmiana nazwy RIDET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby POZNAŃ M. POZNAŃ M. POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • SŁAWOMIR JÓZEF KRUPSKI wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 47.91.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
  • 46.90.Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 47.1. SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.1. SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.30.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH PALIW
  • 47.5. SPRZEDAŻ DETALICZNA ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.5. SPRZEDAŻ DETALICZNA ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.6. SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW ZWIĄZANYCH Z KULTURĄ I REKREACJĄ PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.6. SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW ZWIĄZANYCH Z KULTURĄ I REKREACJĄ PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.8. SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
  • 47.8. SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
  • 52.2. DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT
  • 52.2. DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT
  • 59.1. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z FILMAMI, NAGRANIAMI WIDEO I PROGRAMAMI TELEWIZYJNYMI
  • 59.1. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z FILMAMI, NAGRANIAMI WIDEO I PROGRAMAMI TELEWIZYJNYMI
  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 01:44:32

Lokalizacja podmiotu: