Amilacta

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa AMILACTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000390208
NIP 8371807511
REGON 142987482
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres ŚWIĘTOKRZYSKA 6/
96-515 TERESIN
Data rejestracji 2011-06-28
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. BOGUMIŁ WOJCIECH KŁOS
    Zarząd od 2012-06-28

Dalsze powiązania

  1. AMILACTA
  2. "BAKOMA"

Dane finansowe

2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Koszty 6 106.37 5 584.88 3 577.52 4 551.01 4 290.70 3 424.71 3 625.24
Zysk/strata netto -6 003.01 - 376 543.42 330 500.34 -2 528.73 6 205.89 -3 424.71 -3 625.24
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-09-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2025-08-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2025-08-07
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2025-08-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-01-18
  • "BAKOMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • KRZYSZTOF PIOTR JANKOWSKI zbywa udziały
  • JOANNA KOMOROWSKA zbywa udziały
2021-11-23
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2020-10-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2018-07-12
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2017-11-28
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-12-05
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-07-21
  • "BAKOMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • MAREK KAZIMIERZ JANKOWSKI zbywa udziały
2015-09-02
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-08-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2013-05-21
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2012-06-28
  • BOGUMIŁ WOJCIECH KŁOS wchodzi do zarządu
  • MAREK KAZIMIERZ JANKOWSKI wychodzi z zarządu
  • KRZYSZTOF PIOTR JANKOWSKI wchodzi do zarządu
  • KRZYSZTOF PIOTR JANKOWSKI wychodzi z zarządu
2012-06-20
  • Zmiana nazwy AMILACTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • ZBIGNIEW ZYGMUNT KOMOROWSKI nabywa udziały
  • ZBIGNIEW ZYGMUNT KOMOROWSKI zbywa udziały
  • "BAKOMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2011-06-28
  • Zmiana adresu ŚWIĘTOKRZYSKA 6, 96-515 TERESIN
  • Zmiana nazwy BAKOMA LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby TERESIN SOCHACZEWSKI TERESIN MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 100000.00 PLN
  • KRZYSZTOF PIOTR JANKOWSKI nabywa udziały
  • MAREK KAZIMIERZ JANKOWSKI nabywa udziały
  • MAREK KAZIMIERZ JANKOWSKI wchodzi do zarządu
  • "BAKOMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • JOANNA KOMOROWSKA nabywa udziały

Branża - PKD

  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-13 18:40:44

Lokalizacja podmiotu: