"Bioenergy Farm Stanowice"

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa "BIOENERGY FARM STANOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000487787
NIP 5993169220
REGON 081163207
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres 28/
66-450 BOGDANIEC
Data rejestracji 2013-11-26
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ADRIANA CHODARCEWICZ
    Organ nadzoru od 2023-11-20
  2. PIOTR NOWAK
    Organ nadzoru od 2023-11-20
  3. BARTOSZ BROJECKI
    Organ nadzoru od 2025-06-18
  4. ELŻBIETA DERA
    Prokura od 2019-04-23
  5. WIESŁAW WŁADYSŁAW TRAWIŃSKI
    Zarząd od 2017-05-31

Dalsze powiązania

  1. "BIOENERGY FARM STANOWICE"
  2. INNEKO
  3. GOTECH

Dane finansowe

2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 437 693.10 1 153 198.49 2 079 872.96 822 201.51 232 700.00 218 632.49
Koszty 1 627 645.96 2 188 675.83 3 124 675.11 3 469 858.72 2 819 554.38 2 722 426.78
Zysk/strata netto -1 548 036.32 -1 349 379.14 -3 030 314.68 -3 175 862.24 -2 862 532.95 -2 396 545.89
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-06-18
2025-05-16
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2024-06-19
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-11-20
2023-06-22
  • Zmiana kapitału zakładowego na 19832900.00 PLN
  • ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ nabywa udziały
  • ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ zbywa udziały
2023-05-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-04-14
  • Zmiana kapitału zakładowego na 19562900.00 PLN
2023-03-20
  • Zmiana kapitału zakładowego na 19262900.00 PLN
2023-01-25
  • Zmiana kapitału zakładowego na 18812900.00 PLN
2022-10-19
  • Zmiana kapitału zakładowego na 18462900.00 PLN
2022-09-12
  • Zmiana kapitału zakładowego na 18292900.00 PLN
2022-08-25
  • Zmiana kapitału zakładowego na 18012900.00 PLN
2022-07-25
  • Zmiana kapitału zakładowego na 17712900.00 PLN
2022-05-30
  • Zmiana kapitału zakładowego na 17312900.00 PLN
2022-05-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2022-05-23
2022-04-28
  • Zmiana kapitału zakładowego na 16962900.00 PLN
2022-03-23
  • Zmiana kapitału zakładowego na 16762900.00 PLN
2022-03-07
  • Zmiana kapitału zakładowego na 16562900.00 PLN
2022-01-11
  • Zmiana kapitału zakładowego na 16362900.00 PLN
2021-12-08
  • Zmiana kapitału zakładowego na 16162900.00 PLN
2021-10-28
  • Zmiana kapitału zakładowego na 15962900.00 PLN
2021-10-19
  • Zmiana kapitału zakładowego na 15762900.00 PLN
2021-08-13
  • Zmiana kapitału zakładowego na 15402900.00 PLN
2021-06-15
  • Zmiana kapitału zakładowego na 15202900.00 PLN
2021-06-10
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-05-13
  • Zmiana kapitału zakładowego na 15002900.00 PLN
2020-11-24
2020-07-08
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-07-01
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-04-23
  • ELŻBIETA DERA zostaje prokurentem
  • PAWEŁ KAMIL SCHROEDER przestaje być prokurentem
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE "GOTECH" SPÓŁKA Z zbywa udziały
2018-07-27
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • PAWEŁ KAMIL SCHROEDER zostaje prokurentem
2018-07-26
  • KAROLINA DOMINIKA OLECHNOWICZ przestaje być prokurentem
2018-03-20
  • KAROLINA DOMINIKA OLECHNOWICZ zostaje prokurentem
2017-11-16
  • PIOTR MICHAŁOWSKI przestaje być prokurentem
2017-05-31
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • WIESŁAW WŁADYSŁAW TRAWIŃSKI wchodzi do zarządu
  • MAREK WRÓBLEWSKI wychodzi z zarządu
2016-07-28
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2016-05-05
  • TADEUSZ KARWASZ wychodzi z zarządu
2016-04-29
  • Zmiana kapitału zakładowego na 14802900.00 PLN
  • CZESŁAW HENRYK GOLIK zbywa udziały
2016-04-22
  • TADEUSZ KARWASZ wchodzi do zarządu
2016-01-04
  • Zmiana kapitału zakładowego na 10562000.00 PLN
2015-06-23
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2015-04-28
  • PIOTR MICHAŁOWSKI zostaje prokurentem
  • PIOTR MICHAŁOWSKI wychodzi z zarządu
2015-02-27
  • Zmiana kapitału zakładowego na 9105000.00 PLN
  • CZESŁAW HENRYK GOLIK nabywa udziały
2014-09-18
2014-09-03
  • Zmiana kapitału zakładowego na 8005000.00 PLN
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE "GOTECH" SPÓŁKA Z nabywa udziały
2014-07-07
  • Zmiana kapitału zakładowego na 2855000.00 PLN
  • "GREEN POWER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2014-07-03
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2014-06-18
  • PIOTR MICHAŁOWSKI wchodzi do zarządu
2013-11-26
  • Zmiana adresu 28, 66-450 STANOWICE
  • Zmiana nazwy "BIOENERGY FARM STANOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby STANOWICE GORZOWSKI BOGDANIEC LUBUSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • "GREEN POWER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • MAREK WRÓBLEWSKI wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 10.91.Z PRODUKCJA GOTOWEJ PASZY DLA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-12 22:02:55

Lokalizacja podmiotu: