Bertes

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa BERTES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000494256
NIP 5213664063
REGON 147035556
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres SKRZETUSKIEGO 40/
05-080 LIPKÓW
Data rejestracji 2014-01-16
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. MICHAŁ WIKTOR MICHALAK
    Wspólnik od 2014-03-18
  2. ANDRZEJ EDWIN ŻBIKOWSKI
    Zarząd od 2023-09-01

Dalsze powiązania

  1. BERTES

Historia podmiotu

2023-09-01
  • ANDRZEJ EDWIN ŻBIKOWSKI wchodzi do zarządu
2022-06-21
  • ANDRZEJ EDWIN ŻBIKOWSKI wychodzi z zarządu
2021-07-05
  • ANDRZEJ EDWIN ŻBIKOWSKI wchodzi do zarządu
  • MICHAŁ WIKTOR MICHALAK wychodzi z zarządu
2014-03-18
  • Zmiana adresu SKRZETUSKIEGO 40, 05-080 LIPKÓW
  • Zmiana siedziby LIPKÓW WARSZAWSKI ZACHODNI STARE BABICE MAZOWIECKIE
  • MICHAŁ WIKTOR MICHALAK wchodzi do zarządu
  • MICHAŁ WIKTOR MICHALAK nabywa udziały
  • PIOTR TOMASZ SZCZEPANIK wychodzi z zarządu
  • NOBEL SPV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA zbywa udziały
2014-01-16
  • Zmiana adresu PORY 78, 02-757 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy BERTES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WARSZAWA M.ST. WARSZAWA M.ST. WARSZAWA MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • PIOTR TOMASZ SZCZEPANIK wchodzi do zarządu
  • NOBEL SPV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA nabywa udziały

Branża - PKD

  • 68.10.Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
  • 41.10.Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 64.99.Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
  • 68.20.Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
  • 68.31.Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 02:21:51

Lokalizacja podmiotu: