Kwkr Consulting

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa KWKR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000786491
NIP 9452227675
REGON 383372207
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. KĄCIK 4/
30-549 KRAKÓW
Data rejestracji 2019-05-16
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. MARCIN WIERZBICKI FUNDACJA RODZINNA
    Wspólnik od 2025-06-03
  2. MIK FUNDACJA RODZINNA
    Wspólnik od 2025-06-03
  3. MARCIN WIERZBICKI
    Zarząd od 2019-05-16
  4. MICHAŁ KONIECZNY
    Zarząd od 2019-07-22

Dalsze powiązania

  1. KWKR CONSULTING
  2. DIONE VENTURES ASI
  3. MARCIN WIERZBICKI FUNDACJA RODZINNA
  4. MIK FUNDACJA RODZINNA

Dane finansowe

2019 2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 0.00 91 889.57 1 930 753.91 3 876 795.75 1 931 264.27 1 883 422.39
Koszty 981.66 78 278.19 209 956.00 869 901.78 713 939.28 598 511.95
Zysk/strata netto - 981.66 11 287.85 1 563 847.02 2 794 067.72 1 019 889.85 1 600 859.37
Podatek dochodowy 0.00 1 354.00 157 360.00 273 852.00 102 087.00 113 667.00

Historia podmiotu

2025-10-24
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2025-06-03
  • MIK FUNDACJA RODZINNA nabywa udziały
  • DIONE VENTURES ASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • MARCIN WIERZBICKI FUNDACJA RODZINNA nabywa udziały
2025-03-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2023-07-12
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2023-02-16
  • Zmiana kapitału zakładowego na 30000.00 PLN
  • DIONE VENTURES ASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
2023-01-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-01-04
  • MICHAŁ KONIECZNY zbywa udziały
  • MARCIN WIERZBICKI zbywa udziały
2021-07-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2020-07-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-12-03
  • Zmiana nazwy KWKR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2019-10-14
  • Zmiana adresu UL. KĄCIK 4, 30-549 KRAKÓW
  • Zmiana nazwy KWKR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILNOŚCIĄ
2019-07-22
  • Zmiana nazwy KWKR OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • MICHAŁ KONIECZNY wchodzi do zarządu
  • MICHAŁ KONIECZNY nabywa udziały
  • KWKR INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • MARCIN WIERZBICKI nabywa udziały
2019-05-16
  • Zmiana adresu UL. PRĄDNICKA 89, 31-202 KRAKÓW
  • Zmiana nazwy TEMISTO 20 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby KRAKÓW KRAKÓW KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • MARCIN WIERZBICKI wchodzi do zarządu
  • KWKR INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZASKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  • 64.20.Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH
  • 64.91.Z LEASING FINANSOWY
  • 64.92.Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
  • 64.99.Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
  • 66.19.Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
  • 68.10.Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
  • 69.20.Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
  • 82.11.Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
  • 82.99.Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-10 08:36:45

Lokalizacja podmiotu: