Belwick

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa BELWICK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000812089
NIP 7831808530
REGON 384782640
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. GOLESZOWSKA 29/32
43-300 BIELSKO-BIAŁA
Data rejestracji 2019-11-04
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. EMIL KUKIEŁKA
    Wspólnik od 2023-04-07
  2. NATALIA KUKIEŁKA
    Wspólnik od 2023-04-07
  3. EMIL KUKIEŁKA
    Zarząd od 2023-04-07
  4. NATALIA KUKIEŁKA
    Zarząd od 2023-04-07

Dalsze powiązania

  1. BELWICK

Dane finansowe

2020 2021 2022 2023 2024
Przychody 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Koszty 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Zysk/strata netto 5 000.00 5 000.00 0.00 0.00 - 141.83
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-07-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2024-07-08
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2024-04-09
  • Zmiana adresu UL. GOLESZOWSKA 29, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
  • Zmiana siedziby BIELSKO-BIAŁA BIELSKO-BIAŁA BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE
2023-04-07
  • EMIL KUKIEŁKA wchodzi do zarządu
  • NATALIA KUKIEŁKA wchodzi do zarządu
  • MARTIN LANGA wychodzi z zarządu
  • EMIL KUKIEŁKA nabywa udziały
  • BARTOSZ HELD wychodzi z zarządu
  • READY2GO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • NATALIA KUKIEŁKA nabywa udziały
2023-03-31
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2022-04-20
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-10-04
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2019-11-04
  • Zmiana adresu UL. 27 GRUDNIA 5, 61-737 POZNAŃ
  • Zmiana nazwy BELWICK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby POZNAŃ POZNAŃ POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • MARTIN LANGA wchodzi do zarządu
  • BARTOSZ HELD wchodzi do zarządu
  • READY2GO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 49.41.Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
  • 18.12.Z POZOSTAŁE DRUKOWANIE
  • 18.13.Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZYGOTOWYWANIEM DO DRUKU
  • 22.22.Z PRODUKCJA OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH
  • 22.29.Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
  • 32.40.Z PRODUKCJA GIER I ZABAWEK
  • 32.99.Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
  • 47.65.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GIER I ZABAWEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 47.91.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
  • 77.11.Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 04:17:31

Lokalizacja podmiotu: