Projekt Zielony Świat

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa PROJEKT ZIELONY ŚWIAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000870858
NIP 8133848041
REGON 387584372
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres 297/
36-073 PALIKÓWKA
Data rejestracji 2020-11-26
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. JUSTYNA ROŻEK SADAJ
    Wspólnik od 2022-01-27
  2. JUSTYNA ROŻEK SADAJ
    Zarząd od 2022-01-27

Dalsze powiązania

  1. PROJEKT ZIELONY ŚWIAT

Dane finansowe

2021 2022 2024
Przychody 0.00 195 450.85 0.00
Koszty 150.00 138 642.82 0.00
Zysk/strata netto - 149.50 50 447.98 -33 600.00
Podatek dochodowy 0.00 5 133.00 0.00

Historia podmiotu

2025-07-14
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2024-07-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2023-07-17
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-02-22
  • Zmiana nazwy PROJEKT ZIELONY ŚWIAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2022-07-06
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
2022-01-27
  • Zmiana adresu 297, 36-073 PALIKÓWKA
  • Zmiana nazwy MABU-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILANOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby PALIKÓWKA RZESZOWSKI KRASNE PODKARPACKIE
  • JUSTYNA ROŻEK SADAJ wchodzi do zarządu
  • JUSTYNA ROŻEK SADAJ nabywa udziały
  • TOMASZ PASZKOWSKI wychodzi z zarządu
  • ASESORES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2020-11-26
  • Zmiana adresu UL. STANISŁAWA MONIUSZKI 8, 35-017 RZESZÓW
  • Zmiana nazwy TAPIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby RZESZÓW RZESZÓW RZESZÓW PODKARPACKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 10000.00 PLN
  • TOMASZ PASZKOWSKI wchodzi do zarządu
  • ASESORES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 46.90.Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
  • 43.. ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
  • 43.. ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
  • 43.. ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
  • 46.1. SPRZEDAŻ HURTOWA REALIZOWANA NA ZLECENIE
  • 46.1. SPRZEDAŻ HURTOWA REALIZOWANA NA ZLECENIE
  • 46.1. SPRZEDAŻ HURTOWA REALIZOWANA NA ZLECENIE
  • 46.4. SPRZEDAŻ HURTOWA ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
  • 46.4. SPRZEDAŻ HURTOWA ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
  • 46.4. SPRZEDAŻ HURTOWA ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
  • 46.6. SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN, URZĄDZEŃ I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA
  • 46.6. SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN, URZĄDZEŃ I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA
  • 46.6. SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN, URZĄDZEŃ I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA
  • 46.7. POZOSTAŁA WYSPECJALIZOWANA SPRZEDAŻ HURTOWA
  • 46.7. POZOSTAŁA WYSPECJALIZOWANA SPRZEDAŻ HURTOWA
  • 46.7. POZOSTAŁA WYSPECJALIZOWANA SPRZEDAŻ HURTOWA
  • 47.. HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
  • 47.. HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
  • 47.. HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-10 08:48:59

Lokalizacja podmiotu: