Thg Shared Services Poland

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa THG SHARED SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000906155
NIP 5272961851
REGON 389245622
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. MAGAZYNOWA 1/
55-040 MAGNICE
Data rejestracji 2021-06-18
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. THG SHARED SERVICES LIMITED
    Wspólnik od 2021-10-28
  2. JAMES PATRICK POCHIN
    Zarząd od 2021-10-28
  3. JOHN ANDREW GALLEMORE
    Zarząd od 2021-10-28

Dalsze powiązania

  1. THG SHARED SERVICES POLAND

Dane finansowe

2021 2022 2023 2024
Przychody 0.00 3 670 675.17 3 468 415.52 4 702 631.39
Koszty 749.70 3 480 952.03 3 303 246.02 4 478 696.56
Zysk/strata netto - 749.70 134 502.76 133 938.64 314 559.30
Podatek dochodowy 0.00 49 031.00 39 241.00 7 815.00

Historia podmiotu

2025-07-15
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2024-09-04
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-07-26
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2022-10-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2021-10-28
  • Zmiana adresu UL. MAGAZYNOWA 1, 55-040 MAGNICE
  • Zmiana nazwy THG SHARED SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby MAGNICE WROCŁAWSKI KOBIERZYCE DOLNOŚLĄSKIE
  • JOHN ANDREW GALLEMORE wchodzi do zarządu
  • JAMES PATRICK POCHIN wchodzi do zarządu
  • THG SHARED SERVICES LIMITED nabywa udziały
  • CHRISTIAN GUY GAUNT wychodzi z zarządu
  • VISTRA SHELF COMPANIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2021-06-18
  • Zmiana adresu UL. TOWAROWA 28, 00-839 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy BURTANBY INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • CHRISTIAN GUY GAUNT wchodzi do zarządu
  • VISTRA SHELF COMPANIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  • 41.10.Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.20.Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 47.91.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
  • 64.20.Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH
  • 64.92.Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
  • 68.10.Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
  • 68.20.Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
  • 68.32.Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
  • 70.10.Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-23 18:26:03

Lokalizacja podmiotu: