Cloud Predictor

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa CLOUD PREDICTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000952766
NIP 5862377372
REGON 521263532
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres AL. ZWYCIĘSTWA 241/13
81-521 GDYNIA
Data rejestracji 2022-02-11
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email [email protected]

Powiązane firmy i osoby

  1. ASI VALUETECH SEED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
    Wspólnik od 2022-05-13
  2. MICHAŁ MARCIN CIEMIŃSKI
    Zarząd od 2022-02-11

Dalsze powiązania

  1. CLOUD PREDICTOR
  2. ASI VALUETECH SEED

Dane finansowe

2022 2023 2024
Przychody 0.00 0.00 0.00
Koszty 0.00 0.00 0.00
Zysk/strata netto -23 644.70 - 164 776.55 -55 712.55
Podatek dochodowy 0.00 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-06-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2024-10-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2023-07-13
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2022-10-06
  • MICHAŁ MARCIN CIEMIŃSKI nabywa udziały
  • MICHAŁ MARCIN CIEMIŃSKI zbywa udziały
2022-05-13
  • Zmiana kapitału zakładowego na 6250.00 PLN
  • ASI VALUETECH SEED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA nabywa udziały
2022-02-11
  • Zmiana adresu AL. ZWYCIĘSTWA 241, 81-521 GDYNIA
  • Zmiana nazwy CLOUD PREDICTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby GDYNIA GDYNIA GDYNIA POMORSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • MICHAŁ MARCIN CIEMIŃSKI wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 62.01.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
  • 62.0. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA
  • 62.0. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA
  • 70.2. DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM
  • 70.2. DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-23 19:20:44

Lokalizacja podmiotu: