Centra Technology Polska

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa CENTRA TECHNOLOGY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001002965
NIP 5273028939
REGON 523703662
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres PL. JANA PAWŁA II 14/
50-043 WROCŁAW
Data rejestracji 2022-11-18
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ANNA MARIA JEKA
    Zarząd od 2023-06-01
  2. PER NILS ÅKERBERG
    Zarząd od 2023-06-01
  3. NILS MARTIN JENSEN
    Zarząd od 2023-06-01

Dalsze powiązania

  1. CENTRA TECHNOLOGY POLSKA

Dane finansowe

2023 2024
Przychody 3 409 459.61 19 395 666.87
Koszty 3 259 451.04 18 502 120.67
Zysk/strata netto -23 342.43 624 171.30
Podatek dochodowy 178 544.00 298 730.00

Historia podmiotu

2025-06-23
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2024-05-22
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2023-12-29
  • Zmiana kapitału zakładowego na 1670000.00 PLN
  • CENTRA TECHNOLOGY AB nabywa udziały
  • CENTRA TECHNOLOGY AB zbywa udziały
2023-06-01
  • PER NILS ÅKERBERG wchodzi do zarządu
  • NILS MARTIN JENSEN wchodzi do zarządu
  • ANNA MARIA JEKA wchodzi do zarządu
  • EWELINA BANACH MIDURA wychodzi z zarządu
  • MY LEGAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2023-03-16
  • Zmiana adresu PL. JANA PAWŁA II 14, 50-043 WROCŁAW
  • Zmiana nazwy CENTRA TECHNOLOGY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WROCŁAW WROCŁAW WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
2022-11-18
  • Zmiana adresu UL. HRUBIESZOWSKA 2, 01-209 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy WEXFORD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • EWELINA BANACH MIDURA wchodzi do zarządu
  • MY LEGAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 62.02.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
  • 46.51.Z SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA
  • 47.41.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
  • 58.2. DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE OPROGRAMOWANIA
  • 58.2. DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE OPROGRAMOWANIA
  • 58.2. DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE OPROGRAMOWANIA
  • 62.01.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
  • 62.09.Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
  • 63.11.Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
  • 63.12.Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
  • 70.. DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM
  • 70.. DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM
  • 70.. DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM
  • 71.. DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
  • 71.. DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
  • 71.. DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-06 22:53:36

Lokalizacja podmiotu: