Joker Cars

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa JOKER CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001004815
NIP 5273030238
REGON 523766036
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. PRZĘDZALNIANA 42/14
90-030 ŁÓDŹ
Data rejestracji 2022-11-28
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. TOMASZ PIETRZKO
    Wspólnik od 2023-06-16
  2. ADRIAN DAMIAN KRAKOWIAK
    Wspólnik od 2023-06-16
  3. TOMASZ PIETRZKO
    Zarząd od 2023-06-16

Dalsze powiązania

  1. JOKER CARS

Historia podmiotu

2023-06-16
  • Zmiana adresu UL. PRZĘDZALNIANA 42, 90-030 ŁÓDŹ
  • Zmiana nazwy JOKER CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
  • TOMASZ PIETRZKO wchodzi do zarządu
  • TOMASZ PIETRZKO nabywa udziały
  • DANIEL BOGUSŁAW FIEDLER wychodzi z zarządu
  • SECUNDUS_PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • ADRIAN DAMIAN KRAKOWIAK nabywa udziały
2022-11-28
  • Zmiana adresu UL. GRZYBOWSKA 80/82, 00-844 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy OMEKTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • DANIEL BOGUSŁAW FIEDLER wchodzi do zarządu
  • SECUNDUS_PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 45.31.Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
  • 45.11.Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
  • 45.32.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
  • 47.91.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
  • 47.99.Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
  • 52.21.Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 15:23:23

Lokalizacja podmiotu: