Arlo Company

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa ARLO COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001004971
NIP 8513284515
REGON 523779205
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. 1 MAJA 39/
71-627 SZCZECIN
Data rejestracji 2022-11-28
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. IVAN KACHUROVSKYI
    Wspólnik od 2025-03-20
  2. IVAN KACHUROVSKYI
    Zarząd od 2025-03-20

Dalsze powiązania

  1. ARLO COMPANY
  2. READY2GO

Dane finansowe

2023 2024
Przychody 0.00 0.00
Koszty 0.00 0.00
Zysk/strata netto 0.00 0.00
Podatek dochodowy 0.00 0.00

Historia podmiotu

2025-03-20
  • IVAN KACHUROVSKYI wchodzi do zarządu
  • MARTIN LANGA wychodzi z zarządu
  • IVAN KACHUROVSKYI nabywa udziały
  • BARTOSZ HELD wychodzi z zarządu
  • READY2GO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2025-02-25
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2024-07-09
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2022-11-28
  • Zmiana adresu UL. 1 MAJA 39, 71-627 SZCZECIN
  • Zmiana nazwy ARLO COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby SZCZECIN SZCZECIN SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • MARTIN LANGA wchodzi do zarządu
  • BARTOSZ HELD wchodzi do zarządu
  • READY2GO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 42.11.Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 49.. TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY
  • 49.. TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY
  • 52.. MAGAZYNOWANIE, PRZECHOWYWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT
  • 52.. MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT
  • 53.. DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA
  • 53.. DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA
  • 77.. WYNAJEM I DZIERŻAWA
  • 77.. WYNAJEM I DZIERŻAWA
  • 78.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZATRUDNIENIEM
  • 78.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZATRUDNIENIEM
  • 81.. DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
  • 81.. DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
  • 82.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
  • 82.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 16:55:25

Lokalizacja podmiotu: