Macherio

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa MACHERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001079439
NIP 5252986871
REGON 527365239
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. LEŚNA 4/
05-600 GRÓJEC
Data rejestracji 2024-01-05
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. MIROPASZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Wspólnik od 2024-04-17
  2. ADAM ANDRZEJ SOWIŃSKI
    Zarząd od 2024-04-17
  3. MICHAŁ BARTŁOMIEJ BALKUS
    Zarząd od 2024-04-17

Dalsze powiązania

  1. MACHERIO
  2. BLACKSTONES HOLDINGS
  3. MIROPASZ

Historia podmiotu

2025-07-11
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2024-04-23
  • Zmiana adresu UL. LEŚNA 4, 05-600 MIROWICE
  • Zmiana siedziby MIROWICE GRÓJECKI GRÓJEC MAZOWIECKIE
2024-04-17
  • MICHAŁ BARTŁOMIEJ BALKUS wchodzi do zarządu
  • ADAM ANDRZEJ SOWIŃSKI wchodzi do zarządu
  • MIROPASZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • HENRYK JERZY ZIMMERMANN wychodzi z zarządu
  • BLACKSTONES HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2024-01-05
  • Zmiana adresu GRZYBOWSKA 2, 00-131 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy MACHERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • HENRYK JERZY ZIMMERMANN wchodzi do zarządu
  • BLACKSTONES HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 62.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA
  • 62.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA
  • 63.. DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI
  • 63.. DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI
  • 68.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
  • 68.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
  • 73.. REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
  • 73.. REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
  • 74.. POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA
  • 74.. POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA
  • 78.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZATRUDNIENIEM
  • 78.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZATRUDNIENIEM
  • 82.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
  • 82.. DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
  • 96.. POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
  • 96.. POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 16:49:41

Lokalizacja podmiotu: