Inwe Capital
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dane podstawowe
| Pełna nazwa | INWE CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| KRS | 0001099077 |
| NIP | 1133130541 |
| REGON | 528319158 |
| Forma prawna | SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Status | Aktywna |
| Adres | UL. LONDYŃSKA
27/ 03-921 WARSZAWA |
| Data rejestracji | 2024-04-09 |
| Ostatnia zmiana w rejestrze | |
| WWW | |
Powiązane firmy i osoby
- MACIEJ PAWEŁ MUSIAŁ
Zarząd od 2024-04-09 - PRZEMYSŁAW BARTŁOMIEJ WÓJCIK
Zarząd od 2025-09-25
Dalsze powiązania
Dane finansowe
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Przychody | 0.00 | 0.00 |
| Koszty | 0.00 | 0.00 |
| Zysk/strata netto | -27 183.20 | -5 253.00 |
| Podatek dochodowy | 0.00 | 0.00 |
Historia podmiotu
2025-09-25
- PRZEMYSŁAW BARTŁOMIEJ WÓJCIK wchodzi do zarządu
- PAWEŁ WITOLD MAZUR wychodzi z zarządu
- PM TRUST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
- INWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
- INWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2025-05-07
- Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
- Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
2024-04-09
- Zmiana adresu UL. LONDYŃSKA 27, 03-921 WARSZAWA
- Zmiana nazwy INWE CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
- Zmiana kapitału zakładowego na 100000.00 PLN
- PAWEŁ WITOLD MAZUR wchodzi do zarządu
- PM TRUST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
- MACIEJ PAWEŁ MUSIAŁ wchodzi do zarządu
Branża - PKD
- 66.30.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM FUNDUSZAMI
Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 19:21:16