Sun Developer Świeradów

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa SUN DEVELOPER ŚWIERADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS 0001099827
NIP 7822939178
REGON 528348697
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. CZESŁAWA NIEMENA 9A/6
61-131 POZNAŃ
Data rejestracji 2024-04-12
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. B APARTMENTS NO.1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Wspólnik od 2024-04-12

Dalsze powiązania

  1. SUN DEVELOPER ŚWIERADÓW
  2. B APARTMENTS NO.1

Historia podmiotu

2025-03-26
  • Zmiana nazwy SUN DEVELOPER ŚWIERADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
  • HUBERT BACHORZ wychodzi z zarządu
2024-04-12
  • Zmiana adresu UL. CZESŁAWA NIEMENA 9A, 61-131 POZNAŃ
  • Zmiana nazwy SUN DEVELOPER ŚWIERADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby POZNAŃ POZNAŃ POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • HUBERT BACHORZ wchodzi do zarządu
  • B APARTMENTS NO.1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 41.10.Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.20.Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 55.10.Z HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA
  • 55.20.Z OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA
  • 56.10.A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
  • 68.10.Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
  • 68.20.Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
  • 68.32.Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
  • 70.22.Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  • 73.11.Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 19:26:35

Lokalizacja podmiotu: