Maxbud Tech

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa MAXBUD TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001107501
NIP 7831904742
REGON 528713889
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. PÓŁWIEJSKA 17/26
61-888 POZNAŃ
Data rejestracji 2024-05-27
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ADRIAN PAWEŁ BRZOZOWSKI
    Wspólnik od 2024-09-27
  2. ADRIAN PAWEŁ BRZOZOWSKI
    Zarząd od 2024-09-27

Dalsze powiązania

  1. MAXBUD TECH
  2. GRUPA ATH

Historia podmiotu

2024-09-27
  • ADRIAN PAWEŁ BRZOZOWSKI wchodzi do zarządu
  • ADRIAN PAWEŁ BRZOZOWSKI nabywa udziały
  • TOMASZ HADRYŚ wychodzi z zarządu
  • GRUPA ATH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2024-05-27
  • Zmiana adresu UL. PÓŁWIEJSKA 17, 61-888 POZNAŃ
  • Zmiana nazwy MAXBUD TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby POZNAŃ POZNAŃ POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • TOMASZ HADRYŚ wchodzi do zarządu
  • GRUPA ATH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 41.10.Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
  • 41.20.Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 43.11.Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
  • 43.32.Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
  • 43.34.Z MALOWANIE I SZKLENIE
  • 43.39.Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
  • 45.11.Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
  • 45.20.Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
  • 95.24.Z NAPRAWA I KONSERWACJA MEBLI I WYPOSAŻENIA DOMOWEGO

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 17:27:22

Lokalizacja podmiotu: