Osiedle Helios

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa OSIEDLE HELIOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001117435
NIP 1182287998
REGON 529206746
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. SERWISOWA 3/8
05-082 BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO
Data rejestracji 2024-07-23
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. JAROSŁAW RYMUSZKA
    Wspólnik od 2025-02-11
  2. KRZYSZTOF MILANOWSKI
    Zarząd od 2024-07-23

Dalsze powiązania

  1. OSIEDLE HELIOS
  2. MILANOWSKI INVESTMENT

Historia podmiotu

2025-02-11
  • JAROSŁAW RYMUSZKA nabywa udziały
  • MILANOWSKI INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • MILANOWSKI INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2024-07-23
  • Zmiana adresu UL. SERWISOWA 3, 05-082 BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO
  • Zmiana nazwy OSIEDLE HELIOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO WARSZAWSKI ZACHODNI STARE BABICE MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • KRZYSZTOF MILANOWSKI wchodzi do zarządu

Branża - PKD

  • 41.10.Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 17:43:15

Lokalizacja podmiotu: