M&J Speedconsulting

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa M&J SPEEDCONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001143016
NIP 6981828545
REGON 301702930
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. WIELICHOWSKA 72/
64-000 KOŚCIAN
Data rejestracji 2024-12-31
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. JAKUB PAWEŁ STUCKI
    Prokura od 2025-04-16
  2. MIROSŁAW PAWEŁ STUCKI
    Zarząd od 2024-12-31

Dalsze powiązania

  1. M&J SPEEDCONSULTING
  2. M&J STUCKI

Historia podmiotu

2025-10-31
  • JAKUB PAWEŁ STUCKI nabywa udziały
  • JAKUB PAWEŁ STUCKI zbywa udziały
  • MIROSŁAW PAWEŁ STUCKI zbywa udziały
2025-07-15
  • Nowy dokument - Sprawozdanie finansowe
  • Nowy dokument - Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
  • Nowy dokument - Sprawozdanie z działalności
2025-04-16
  • JAKUB PAWEŁ STUCKI zostaje prokurentem
  • M&J STUCKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2024-12-31
  • Zmiana adresu UL. WIELICHOWSKA 72, 64-000 KOŚCIAN
  • Zmiana nazwy M&J SPEEDCONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby KOŚCIAN KOŚCIAŃSKI KOŚCIAN WIELKOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 7000.00 PLN
  • MIROSŁAW PAWEŁ STUCKI wchodzi do zarządu
  • MIROSŁAW PAWEŁ STUCKI nabywa udziały
  • M&J STUCKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 49.41.Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
  • 45.11.Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
  • 45.19.Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
  • 45.20.Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
  • 52.21.Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY
  • 77.11.Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
  • 77.12.Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
  • 77.21.Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO I SPORTOWEGO
  • 77.34.Z WYNAJEM I DZIERŻAWA ŚRODKÓW TRANSPORTU WODNEGO
  • 77.39.Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN, URZĄDZEŃ ORAZ DÓBR MATERIALNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-24 18:22:18

Lokalizacja podmiotu: