Damisir

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa DAMISIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001163479
NIP 5273157401
REGON 541252033
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. PARTYZANTÓW 10/
28-300 JĘDRZEJÓW
Data rejestracji 2025-03-25
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. JUN YE
    Wspólnik od 2025-05-12
  2. JUN YE
    Zarząd od 2025-05-12

Dalsze powiązania

  1. DAMISIR

Historia podmiotu

2025-05-12
  • Zmiana adresu UL. PARTYZANTÓW 10, 28-300 JĘDRZEJÓW
  • Zmiana nazwy DAMISIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby JĘDRZEJÓW JĘDRZEJOWSKI JĘDRZEJÓW ŚWIĘTOKRZYSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • JUN YE wchodzi do zarządu
  • JUN YE nabywa udziały
  • DANIEL BOGUSŁAW FIEDLER wychodzi z zarządu
  • TERTIUS_PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2025-03-25
  • Zmiana adresu UL. GRZYBOWSKA 80/82, 00-844 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy SENIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • DANIEL BOGUSŁAW FIEDLER wchodzi do zarządu
  • TERTIUS_PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 56.11.Z RESTAURACJE
  • 46.36.Z SPRZEDAŻ HURTOWA CUKRU, CZEKOLADY I WYROBÓW CUKIERNICZYCH
  • 47.24.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PIECZYWA, CIAST, WYROBÓW CIASTKARSKICH I CUKIERNICZYCH
  • 47.25.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH
  • 47.27.Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-16 07:51:57

Lokalizacja podmiotu: