Viklinova 2.0

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa VIKLINOVA 2.0 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001179533
NIP 6751712796
REGON 384268469
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. WIKLINOWA 5/
31-589 KRAKÓW
Data rejestracji 2025-06-20
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. MATEUSZ TADEUSZ KARZYŃSKI
    Wspólnik od 2025-06-20
  2. JOANNA KARZYŃSKA
    Wspólnik od 2025-10-06
  3. MATEUSZ TADEUSZ KARZYŃSKI
    Zarząd od 2025-06-20

Dalsze powiązania

  1. VIKLINOVA 2.0
  2. VIKLINOVA

Historia podmiotu

2025-10-06
  • VIKLINOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
  • JOANNA KARZYŃSKA nabywa udziały
2025-06-20
  • Zmiana adresu UL. WIKLINOWA 5, 31-589 KRAKÓW
  • Zmiana nazwy VIKLINOVA 2.0 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby KRAKÓW KRAKÓW KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 50000.00 PLN
  • VIKLINOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • MATEUSZ TADEUSZ KARZYŃSKI wchodzi do zarządu
  • MATEUSZ TADEUSZ KARZYŃSKI nabywa udziały

Branża - PKD

  • 46.64.Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ
  • 33.12.Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN
  • 46.18.Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ HURTOWĄ WYSPECJALIZOWANĄ POZOSTAŁYCH TOWARÓW
  • 46.31.Z SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW
  • 49.41.Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
  • 52.10.B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW
  • 56.12.Z RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
  • 56.21.Z OKAZJONALNE PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING OKAZJONALNY)
  • 56.30.Z PODAWANIE NAPOJÓW
  • 77.11.Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I LEKKICH POJAZDÓW SILNIKOWYCH, W TYM MOTOCYKLI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-16 08:05:27

Lokalizacja podmiotu: