Steelnova

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa STEELNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001190060
NIP 5253058021
REGON 542515569
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. BADYLARSKA 56/1
02-236 WARSZAWA
Data rejestracji 2025-08-22
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. DMITRI GOLT
    Wspólnik od 2025-12-11
  2. DMITRI GOLT
    Zarząd od 2025-12-11

Dalsze powiązania

  1. STEELNOVA
  2. AP INVEST

Historia podmiotu

2025-12-11
  • Zmiana adresu UL. BADYLARSKA 56, 02-236 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy STEELNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • DMITRI GOLT wchodzi do zarządu
  • DMITRI GOLT nabywa udziały
  • JERZY KRYSIAK wychodzi z zarządu
  • AP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2025-08-22
  • Zmiana adresu UL. ZŁOTA 7, 00-019 WARSZAWA
  • Zmiana nazwy GIZORO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 5000.00 PLN
  • JERZY KRYSIAK wchodzi do zarządu
  • AP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 41.00.A ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 41.. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
  • 42.. ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ
  • 42.. ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ
  • 42.. ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ
  • 42.. ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ
  • 43.. ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
  • 43.. ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
  • 43.. ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
  • 43.. ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
  • 46.. HANDEL HURTOWY
  • 46.. HANDEL HURTOWY
  • 46.. HANDEL HURTOWY
  • 46.. HANDEL HURTOWY
  • 47.. HANDEL DETALICZNY
  • 47.. HANDEL DETALICZNY
  • 47.. HANDEL DETALICZNY
  • 47.. HANDEL DETALICZNY
  • 49.. TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY
  • 72.. BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE
  • 73.. DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE REKLAMY, BADANIA RYNKU I PUBLIC RELATIONS
  • 74.. POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA
  • 77.. WYNAJEM I DZIERŻAWA
  • 77.. WYNAJEM I DZIERŻAWA
  • 77.. WYNAJEM I DZIERŻAWA
  • 95.. NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW, ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO ORAZ POJAZDÓW SILNIKOWYCH, W TYM MOTOCYKLI
  • 95.. NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW, ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO ORAZ POJAZDÓW SILNIKOWYCH, W TYM MOTOCYKLI
  • 95.. NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW, ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO ORAZ POJAZDÓW SILNIKOWYCH, W TYM MOTOCYKLI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-17 09:38:44

Lokalizacja podmiotu: