G4 Group

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa G4 GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001191458
NIP 8961656295
REGON 542570440
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. OŁAWSKA 26/
55-040 KSIĘGINICE
Data rejestracji 2025-08-29
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. ANITA BARBARA OLEJNIK
    Wspólnik od 2025-08-29
  2. ARTUR SEBASTIAN OLEJNIK
    Wspólnik od 2025-08-29
  3. ŁUKASZ MIROSŁAW BANASIK
    Zarząd od 2025-08-29

Dalsze powiązania

  1. G4 GROUP
  2. 4HOME DEVELOPMENT

Historia podmiotu

2025-09-10
  • 4HOME DEVELOPMNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • 4HOME DEVELOPMNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zbywa udziały
2025-08-29
  • Zmiana adresu UL. OŁAWSKA 26, 55-040 KSIĘGINICE
  • Zmiana nazwy G4 GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby KSIĘGINICE WROCŁAWSKI KOBIERZYCE DOLNOŚLĄSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 6000.00 PLN
  • ANITA BARBARA OLEJNIK nabywa udziały
  • ŁUKASZ MIROSŁAW BANASIK wchodzi do zarządu
  • ARTUR SEBASTIAN OLEJNIK nabywa udziały

Branża - PKD

  • 68.11.Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-05-17 09:45:07

Lokalizacja podmiotu: