Nowa Niwa

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe

Pełna nazwa NOWA NIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001197598
NIP 5492486613
REGON 542864382
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status Aktywna
Adres UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 114C/
32-650 KĘTY
Data rejestracji 2025-10-02
Ostatnia zmiana w rejestrze
WWW
Email

Powiązane firmy i osoby

  1. MAREK DARIUSZ KAWKA
    Wspólnik od 2025-10-02
  2. KEBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Wspólnik od 2025-10-02
  3. "MARTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Wspólnik od 2025-10-02
  4. MICHAŁ MAREK
    Zarząd od 2025-10-02
  5. DARIUSZ BARTOSZ OLEK
    Zarząd od 2025-10-02

Dalsze powiązania

  1. NOWA NIWA
  2. KEBO
  3. "MARTEX"

Historia podmiotu

2025-10-02
  • Zmiana adresu UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 114C, 32-650 KĘTY
  • Zmiana nazwy NOWA NIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zmiana siedziby KĘTY OŚWIĘCIMSKI KĘTY MAŁOPOLSKIE
  • Zmiana kapitału zakładowego na 50000.00 PLN
  • DARIUSZ BARTOSZ OLEK wchodzi do zarządu
  • KEBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
  • MICHAŁ MAREK wchodzi do zarządu
  • MAREK DARIUSZ KAWKA nabywa udziały
  • "MARTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały

Branża - PKD

  • 68.12.A REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
  • 41.00.A ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
  • 43.11.Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
  • 43.12.Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
  • 68.11.Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
  • 68.20.Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
  • 68.31.Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-23 09:54:15

Lokalizacja podmiotu: