Jp Motors
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dane podstawowe
| Pełna nazwa | JP MOTORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| KRS | 0001213887 |
| NIP | 5253074356 |
| REGON | 543711090 |
| Forma prawna | SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Status | Aktywna |
| Adres | UL. TWARDA
18/ 00-105 WARSZAWA |
| Data rejestracji | 2026-01-12 |
| Ostatnia zmiana w rejestrze | |
| WWW | |
Powiązane firmy i osoby
- WOJCIECH BARAN
Prokura od 2026-01-12 - JACEK JERZY BASIUKIEWICZ
Prokura od 2026-01-12 - M31 VP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wspólnik od 2026-01-12 - PEZET ENTERTAINMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wspólnik od 2026-01-12 - JAN PAWEŁ KAPLIŃSKI
Zarząd od 2026-01-12
Dalsze powiązania
Historia podmiotu
2026-01-12
- Zmiana adresu UL. TWARDA 18, 00-105 WARSZAWA
- Zmiana nazwy JP MOTORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Zmiana siedziby WARSZAWA WARSZAWA WARSZAWA MAZOWIECKIE
- Zmiana kapitału zakładowego na 200000.00 PLN
- WOJCIECH BARAN zostaje prokurentem
- JACEK JERZY BASIUKIEWICZ zostaje prokurentem
- PEZET ENTERTAINMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
- JAN PAWEŁ KAPLIŃSKI wchodzi do zarządu
- M31 VP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nabywa udziały
Branża - PKD
- 73.11.Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
- 77.. WYNAJEM I DZIERŻAWA
- 82.30.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW
- 90.. DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA I DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
- 93.29.B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Ostatnia synchronizacja danych z rejestrem: 2026-02-25 09:45:48